Prosinec 2010 - Zapřaháme!

10.2010 "Hubert"

září - říjen 2010 brigády :-)

18.9.2010 - Vytrvalostní závody ve Slavošově

Krásným zakončením vytrvalostní sezóny pro nás byly závody ve Slavošově. Naše dvě dvojice (Terka a Copa a Klára s Ghayathim) vyrazily do L , doplnila nás Kačka na zapůjčeném Silvánovi.

Copacabana S terkou získaly první místo (průměrná rychlost 15,4), Kačka s Klárou si zase daly svůj oblíbený cílový souboj, těsně ho vyhrála Klára s Ghayathim (14,562) a získala 2.místo. Kačka se Silvánem byli třetí, a k velké radosti Silvánovi majitelky, získali i cenu kondice.

Všem moc gratuluju a moc děkuji našemu skvělému týmu, Zuzce a Mirkovi, za nádhernou sezónu plnou úspěchů i dřiny.

A zvláštní poděkování věnuji Copě, jedinečné, praštěné, hysterické a úžasné kobyle, která se mnou tu sezónu vydržela a umožnila mi poznat krásu tohohle sportu.
                                                                                                                                                                   Terka

září 2010 - Noví spolubydlící :-)    Tlusťoch a Jeff

srpen 2010 - Hříbek (Ghalib) obsednut. Je to správně vychovaný mladý kůň, takže všechno proběhlo v klidu, už byl se Zuzkou i na první "vyjížďce".  :-)

14.8.2010 - Vytrvalostní závody Vilémov

červen 2010  -  Máme nový přepravník na koně. Luxusní, světlý, vzdušný a s obrovskou sedlovnou. (lepší fotka snad bude)

3.7. 2010 - vytrvalostní závody ve Sloupu v Čechách

Po úspěšném splnění jednoho stupně kategorizace jsme se poprvé vypravily do L. Ve Sloupu nás čekala trať

dlouhá 60km, rozdělená na dvě kola. Tropické počasí nebylo  příjemné a terén byl poměrně dost hrbolatý,

místy rozježděné koleje, okraje polí atd. Na to zřejmě bohužel doplatila Áňa s Ajšou, které byly po prvním

kole vyloučeny pro kulhání.  Další naše tři dvojice pokračovaly do druhého kola. Copa uklidňuje rychle, proto

Terka  vyjela na trať dřív než Kačka  s Lovely a Klára s Ghayathim.

Terka dojela do cíle  osamocená, na druhém místě, v celkovém čase 4 hod. (průměrná rychlost 14,9 km/h).

Klára s Kačkou do cíle dojížděly spolu a po těsném finiši skončila Klára na 7. místě (4 hod. 41 minut; 12,71 km/h)

a Kačka na místě 8. (3 vteřiny za Klárou :-))

Ajšino kulhání nám kazilo radost, ale i tak jsme odjížděli spokojeni (Lovely se ani  odjíždět nechtělo ;-)) a

těšíme se na další závody.

Opět děkujeme Zuzce a Mirkovi za servis, odvoz, zařizování a podporu.

A také rodičům, kteří přijeli fandit, fotit a pomáhat. Díky

5.6. 2010 - vytrvalostní závody v Třebušíně

První víkend v červnu se holky vydaly na 40 km trať distančního dostihu ve známém těžkém terénu v okolí Třebušína.

Myslím, že opravdu příjemně překvapily nejen nás na zemi, ale i sami sebe. Už po prvním kole chodily do veteriny ve výrazně nejlepších časech a tak naprosto spravedlivě doběhly do cíle po krátkém finiši 1. Áňa s Ajšou těsně před 2.Terkou s Copou (obě prům. rychlostí 15,2km/h). 11 min po nich dorazily do cíle i 6. Klára s Ghayathim a 7. Kačka s Lovely (14,2 km/h).

Všem čtyřem Vám, holky moje, upřímně gratuluji a doufám, že pro Vás byly tyto závody odměnou a zároveň dobrou motivací do další tvrdé práce.

Zuzka

květen 2010 - máme nového (pohádkového) poníka

17. dubna 2010 - vytrvalostní závody v Kašovicích u Velkých Popovic

Úspěšně jsme překonaly trať dlouhou 48 km (stupeň Z) v celkovém čase 3 h. O pořadí rozhodl až závěrečný

dostih do cíle, který zvládla nejlépe Terka s Copacabanou (19. místo), další byla Áňa s Ajlat Hašachar

(20.místo) pak Kačka s Lovely (21.místo) a nakonec Klára s Ghayathim (22.místo)